Tush Paravan 100x100x180

10,330.00 ден

Add to wishlist Adding to wishlist Added to wishlist

. Димензии: 100x100x180cm
. Дебелина на стакло 5mm
. Прозирно калено стакло
. Се монтира во двата правци (реверзибилна)
. Во цената се вклученa само ПАРАВАНОТ.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tush Paravan 100x100x180”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *