ПРОМОЦИЈА

Ada 65 CM

8,840.00 ден 10,400.00 ден

2 на залиха

Add to wishlist Adding to wishlist Added to wishlist
SKU715232065 Category Tags, , , , , , Brand:

ORKA BANYO
. Тело: Меламин на МДФ
. Капаци: МДФ
. Во цената се вклучени горниoт и долниoт модул.
. Во цената не е вклучена арматура и сифон.
. Боја: белa

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ada 65 CM”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *