ПОПУСТ

Aydos 85 CM

14,920.00 ден 18,650.00 ден

Add to wishlist Adding to wishlist Added to wishlist

Aydos 85 CM
. Тело: Petgloss на Иверица
. Капаци: Petgloss на MDF
. Во цената се вклучени горниoт и долниoт модул.
. Во цената не е вклучена арматура и сифон.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Aydos 85 CM”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *