ПРОМОЦИЈА

Bafa 55 cm

12,360.00 ден 14,370.00 ден

Add to wishlist Adding to wishlist Added to wishlist

 ORKA BANYO
. Тело: Меламин на МДФ
. Капаци: МДФ petgloss
. Во цената се вклучени горниoт и долниoт модул.
. Во цената не е вклучена арматура и сифон.
. Боја: белa

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bafa 55 cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *