ПОПУСТ

Elegan 65 CM

9,760.00 ден 12,190.00 ден

Add to wishlist Adding to wishlist Added to wishlist

Elegan 65 CM
. Тело: MDF
. Капаци: MDF
. Во цената се вклучени горниoт и долниoт модул.
. Во цената не е вклучена арматура и сифон.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Elegan 65 CM”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *