Lidya 80 CM – Antrasit

17,200.00 ден

Add to wishlist Adding to wishlist Added to wishlist

Lidya 80 CM
. Тело: MDF
. Капаци: MDF
. Во цената се вклучени горниoт и долниoт модул.
. Во цената не е вклучена арматура и сифон.
. Во цената не е вклучена столбот.
. Боја : Антрасит

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Lidya 80 CM – Antrasit”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.