ПОПУСТ

Loft 80 CM

10,120.00 ден 12,650.00 ден

Add to wishlist Adding to wishlist Added to wishlist

Loft 80 CM
. Тело: МДФ
. Капаци: МДФ
. Во цената се вклучени горниoт и долниoт модул.
. Во цената не е вклучена арматура и сифон.
. Боја: Бела

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Loft 80 CM”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *