ПОПУСТ

Melisa 80 CM – Antrasit

11,910.00 ден 14,890.00 ден

Add to wishlist Adding to wishlist Added to wishlist

Melisa 80 CM – Антрасит
. Тело: MDF
. Капаци: MDF
. Во цената се вклучени горниoт и долниoт модул.
. Во цената не е вклучена арматура и сифон.
. Боја : Антрасит

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Melisa 80 CM – Antrasit”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *