ПОПУСТ

Meru 65 CM

7,170.00 ден 8,960.00 ден

Add to wishlist Adding to wishlist Added to wishlist

Meru 65 CM
. Тело: MDF
. Капаци: MDF
. Во цената се вклучени горниoт и долниoт модул.
. Во цената не е вклучена арматура и сифон.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Meru 65 CM”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *