Milano 55 CM

9,230.00 ден

Add to wishlist Adding to wishlist Added to wishlist

Milano 55 CM
. Тело: MDF
. Капаци: MDF
. Во цената се вклучени горниoт и долниoт модул.
. Во цената не е вклучена арматура и сифон.
. Боја : Бела

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Milano 55 CM”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.