Napoli 65cm

8,780.00 ден

Add to wishlist Adding to wishlist Added to wishlist
SKU356065 Category Tags, , , ,

NAPOLI 65 CM

. Тело: МДФ
. Капаци: МДФ
. Во цената се вклучени горниoт и долниoт модул.
. Во цената не е вклучена арматура и сифон.
. Боја: Бела

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Napoli 65cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *