Rimini 80 CM

14,200.00 ден

Add to wishlist Adding to wishlist Added to wishlist

Rimini 80 CM
. Тело: MDF
. Капаци: MDF
. Во цената се вклучени горниoт и долниoт модул.
. Во цената не е вклучена арматура и сифон.
. Боја : Бела

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Rimini 80 CM”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.