ПОПУСТ

Toros 80 cm

14,470.00 ден 16,450.00 ден

Add to wishlist Adding to wishlist Added to wishlist

Toros 80 CM
. Тело: MDF
. Капаци: MDF / LAKIRAN
. Во цената се вклучени горниoт и долниoт модул.
. Во цената не е вклучена арматура и сифон.
. Во цената не е вклучена столбот.
. Боја : Бела

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Toros 80 cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.