ПРОМОЦИЈА

Set Safir

9,000.00 ден 11,330.00 ден

Add to wishlist Adding to wishlist Added to wishlist

1. МОНОБЛОК САФИР – СО ИЛИ БЕЗ ТАРЕТ (БИДЕ ФУКЦИЈА, Бренд: MEGA SERAMIK)
2. МИЈАЛНИК РОСЕ СО ЧИЗМА (БАТЕРИЈАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНА НА ЦЕНАТА, Бренд: MEGA SERAMIK)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Set Safir”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *