Arc Krom 1.290,00 ден
Back to products
Quad Bela 1.520,00 ден

Arc Bela

SKU: 42443

1.150,00 ден

Прилагодлив сифон за умивалник од ABS материјал

Со својата прилагодлива систем до 30 мм височина лесно се монтира. Структурата на отстранлива навртка олеснува чистењето.  Неговиот специјален дизајн не само што спречува појава на непријатни мириси туку и обезбедува можност за заштеда на простор.

 

 

Brand

Izyapi

Потекло

Турција

Материјал

Пластика

Тип

Клик-Клак