S Stucna

SKU: 41030

520,00 ден

S Stucna

Посебно може да се користи за BacktoWall Solji.
Должината може да се прилагоди со сечење.
Овозможува WC шољата целосно да се приближи до ѕидот.

Brand

Izyapi

Потекло

Турција

Материјал

Пластика