Prestige 65 CM (%100 PVC) Bela – Antracit

SKU: 64776

13.420,00 ден

Нема на залиха

Prestige 65 CM (%100 PVC) Bela – Antracit

Горен дел

* Огледало

Долниот дел

* Изработен од 100% водоотпорен ПВЦ

*** Во цената не е вклучена столбот, чешмата и сифонот.

Brand

Evros

Материјал

PVC – Мебел

Димензии

65 CM