Prestige 80 CM (%100 PVC) Bela

SKU: 64777

14.870,00 ден

Нема на залиха

Prestige 80 CM (%100 PVC) Bela

Горен дел

* Огледало

Долниот дел

* Изработен од 100%  ПВЦ

*** Во цената не е вклучена столбот, чешмата и сифонот.

Brand

Evros

Материјал

PVC – Мебел

Димензии

80 CM