Napoli 65 CM

11,090.00 ден

Add to wishlist Adding to wishlist Added to wishlist

Napoli 65 CM
. Тело: MDF
. Капаци: MDF
. Во цената се вклучени горниoт и долниoт модул.
. Во цената не е вклучена арматура и сифон.
. Боја : Бела

Горен дел
..Ширина: 65 см
..Висина: 61 см
Долен Дел
..Ширина: 65 см
..Длабочина: 50 см
..Висина: 70 см

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Napoli 65 CM”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.