Atlas Snow 2.650,00 ден
Back to products
Alpino Висеча Rimless - Со Тарет 8.400,00 ден

Insula Моноблок Балтик – Со Тарет

SKU: 438

7.340,00 ден

Нема на залиха

Insula Monoblok so Taret

Brand

Mega Seramik

Потекло

Турција

Димензии

36x65x78

Материјал

Порцелан

Тарет (Биде Функција)

Да

Капак

ThermoPlast

Механизам за Казан

Да