Poli 55 CM (%100 PVC)

SKU: 64766

18.490,00 ден

Нема на залиха

Горен дел

Огледало – LED осветлување

Долниот кабинет

Изработен од 100% водоотпорен ПВЦ
Две фиоки

Во цената не е вклучена столбот, чешмата и сифонот.

Brand

Evros

Материјал

PVC – Мебел

Димензии

55 CM